Aktualności Odcinki online 2022 sezon 9

Finał sezonu 9 – odcinek 12 edycja 2022

 

 

odcinek 12 sezon 9 finał 2022

fot. zrzut z TVP

Nareszcie nadszedł upragniony moment. Po wielu tygodniach niepewności, zwrotów akcji i niespodziewanych fascynacji, fani programu poznają ostateczne rozstrzygnięcia. Jedno jest pewne – ta edycja dostarczyła niesamowitych wrażeń, a zakończenia jej, mimo wielu spekulacji nie da się przewidzieć. Jak zakończy się przygoda rolniczki i rolników? Czy któreś z nich znalazło swoje szczęście?

Drugie szanse i niepewność – komu się uda pozostać w związku

Każdy z uczestników ma szansę na to, aby znaleźć swoją drugą połówkę. Pozostawieni na dwa miesiące bez kamer i stresu mogli rozwijać zalążki uczuć, które pojawiły się wcześniej. Mateusz, mimo iż odprawił wszystkie kandydatki, po powrocie do listów znalazł jeszcze jedną dziewczynę, z którą następnie się spotkał. Po tej jednej randce trudno byłoby mieć pewność, że ta znajomość się rozwinie. Wszystko w rękach rolnika i Agnieszki, która postanowiła bliżej go poznać. Z pewnością wszyscy są ciekawi, jak potoczą się dalej losy Tomasza K. i Kasi, która mimo wcześniejszego odrzucenia, postanowiła dać mu drugą szansę. Nieco niepewności dało się wyczuć u Justyny, która zaczęła się zastanawiać, czy jest w stanie rzucić swoje życie i wraz z synem przenieść się na gospodarstwo Tomasza R.

Konfrontacja i decyzje bohaterów

W finałowym ostatnim odcinku 9. serii, dojdzie do spotkania wszystkich uczestników z Martą i szczerych rozmów na temat tego, co wydarzyło się w ich życiu. Co zmienił udział w programie i czy te zmiany wyszły im na dobre. Po raz pierwszy od opuszczenia gospodarstw dojdzie również do konfrontacji wszystkich kandydatów i kandydatek.

  • Jakie emocje będą towarzyszyły Kasi i Zuzi podczas spotkania?
  • Jak rozwinął się dalej związek Ady i Michała?
  • Czy Justyna przezwyciężyła lęki i zamieszkała z Tomaszem R.?
  • Czy związek Klaudii i Walentyna przetrwał?

W poprzednich edycjach wiele się działo w odcinkach finałowych. Były zaręczyny, były wzajemne oskarżenia, było wiele emocji. Jak będzie tym razem? Czym zaskoczą nas uczestnicy? Czas na finał.

Kiedy finałowy odcinek 12 sezonu 9 Rolnik Szuka Żony 2022

Cały finał sezonu edycji 2022 programu Rolnik Szuka Żony zobaczysz ONLINE oraz premierowo w TVP 1 o 22.00 w dniu 27.11.2022 lub zaraz po meczu MŚ Hiszpania – Niemcy

finał sezonu 2022 odcinek 12 edycja 9

Zostaw komentarz