Uczestnicy 2021 - sezon 8

Emil z Rolnik szuka żony 8 (31 lat, Mazury)

Zajmuje się hodowlą krów mlecznych, uprawą kukurydzy, posiada także własną pasiekę. Decyzję o byciu rolnikiem podjął już jako mały chłopiec. Razem z dziadkiem pracował w polu i miał ogromne zamiłowanie do zwierząt, szczególnie do koni. Emil jest człowiekiem wielu pasji – jeździ na motorze, rolkach, aktywnie działa także w zespole ludowym – tańczy i śpiewa. Życie nie było dla niego łaskawe – trzy lata temu rozwiódł się i dość mocno przeżył to rozstanie. Dziś czuje, że już definitywnie zamknął tamten etap, chce kochać i być kochanym. Jest szczery, nie znosi obłudy i niedojrzałości. Szuka kogoś, kto pokocha wieś, kobiety, która będzie jego przyjaciółką, matką jego dzieci, z którą będzie mógł obejrzeć dobry film, ale także sprzeczać się i godzić. Marzy o prawdziwej rodzinie, ognisku domowym, o stabilizacji, wzajemnym szacunku i poczuciu spełnienia. Związek jest dla niego sztuką kompromisów, a podstawą wspólne wartości i wzajemne wsparcie w ciężkich momentach. Raczej nie związałby się z kobietą z dzieckiem, wiara nie ma dla niego większego znaczenia, preferuje kobiety szczupłe, a podczas wyboru, będzie szukał „tego czegoś” w jej oczach.

Emil sprawił, że poczułaś coś wyjątkowego? Daj się ponieść tej magii i napisz do niego kilka słów. Tak zwyczajnie, prosto z serca.
Zarejestruj się na stronie www.rolnikszukazony.tvp.pl lub pod tym linkiem:http://bit.ly/rolnik8 i wyślij list ze zdjęciem na adres: skrytka pocztowa 67, 02-741 Warszawa, UP 121, z dopiskiem „Emil”

fot. i tekst: https://www.facebook.com/rolnikszukazony/

 

Popularne TAGI:

emil rolnik szuka żony nazwisko
emil z rolnik szuka żony
emil wiek
emil z rolnik szuka żony instagram
emil rolnik szuka żony 8 fb
emil z rolnika nazwisko
emil z 8 edycji rolnik szuka żony
jak nazywa się emil z rolnik szuka żony

Zostaw komentarz