Uczestnicy 2021 - sezon 8

Elżbieta z Rolnik szuka żony 8 (56 lat, świętokrzyskie)

Energiczna blondynka, która ma jeszcze wiele planów na przyszłość. Prowadzi ekologiczną plantację truskawek, uwielbia pracę w ogrodzie, a do roślin ma naprawdę dobrą rękę. Jest kobietą niezależną, odważną, której największą siłą i radością są dzieci. Dwoje z nich założyło już swoje rodziny, natomiast najmłodsza córka, Wiktoria, studiuje i bardzo wspiera mamę w podejmowanych przez nią decyzjach. Elżbieta ma 164 cm wzrostu, niebieskie oczy, a jej niewątpliwą zaletą jest to, że akceptuje siebie w 100%. Jest kobietą, która ceni sobie niezależność, potrafi konsekwentnie dążyć do celu i doskonale wie, czym jest ciężka praca. Wolny czas spędza w ogrodzie, nad stawem, ważny jest dla niej kontakt z naturą i ma jeszcze mnóstwo marzeń, które chciałaby spełnić. Życie boleśnie ją doświadczyło – za nią dwa nieudane małżeństwa, dlatego teraz bardzo poważnie podchodzi do kwestii związku. Wysoki, szpakowaty dżentelmen to mężczyzna, który mógłby zwrócić jej uwagę. Chciałaby, aby potrafił cieszyć się razem z nią z drobnych rzeczy, aby obdarzył ją uczuciem i pozwolił wreszcie poczuć się bezpieczną. Nie ma wielkich wymagań, ceni szacunek do drugiego człowieka i twierdzi, że podstawą związku jest prawdziwa i szczera przyjaźń.

Chcesz poznać kogoś, z kim będziesz spełniał marzenia i brał życie garściami? Napisz. Czasem tak niewiele potrzeba, by być szczęśliwym.

Zarejestruj się na stronie www.rolnikszukazony.tvp.pl lub pod tym linkiem:http://bit.ly/rolnik8 i wyślij list ze zdjęciem na adres: skrytka pocztowa 67, 02-741 Warszawa, UP 121, z dopiskiem „Elżbieta”

fot. i tekst: https://www.facebook.com/rolnikszukazony/

 

 

Często zadawane pytania:
elżbieta rolnik szuka żony nazwisko?
elżbieta z rolnik szuka żony?
elżbieta wiek?
elżbieta z rolnik szuka żony instagram?
elżbieta rolnik szuka żony 8 fb?
elżbieta z rolnika nazwisko?
elżbieta z 8 edycji rolnik szuka żony?
jak nazywa się elżbieta z rolnik szuka żony?

Komentarzy

  • Ela dobrze wiesz , że żaden z kandydatów nie spełnia Twoich oczekiwań .To nie ta bajka .Marek zasiadł w fotelu , jakby był już u siebie , przejżyj jego perypetie z żoną w kuchennych rewolucjach żenada …Stasio już w masce chodzi co będzie jak ją odsłoni a Rysio przywozi warzywa do rolniczki , lipa na całego .Krąg starych panów ,Ten program to lipa

     

Zostaw komentarz