Aktualności sezon 10 - edycja 2023

Dekada Miłości na Wsi – 10. edycja „Rolnik Szuka Żony” już 17 września

Dekada Miłości na Wsi - 10. edycja "Rolnik Szuka Żony" już 17 września Rolnik Szuka Żony

Hej Wszyscy Fani Wiejskich Romansów! 🌾❤️

Oznaczcie to w kalendarzach, bo zbliża się coś WIELKIEGO! Czy możecie uwierzyć, że to już 10. edycja naszego ukochanego show „Rolnik Szuka Żony”? Dziesięć lat emocji, niespodziewanych zwrotów akcji, śmiechu, łez i, przede wszystkim, miłości rodzącej się na wsi. I tak, już 17 września o 21:15 wraca na ekrany jubileuszowy sezonem.

Nie możemy się doczekać nowych rolników, nowych historii miłosnych i wszystkiego, co zaskakuje w każdym odcinku. A kto mógłby nas prowadzić przez te wiejskie zawirowania lepiej niż niezastąpiona Marta Manowska? Cieszymy się, że przez całą dekadę miała ona oko na wszystkich uczestników i jesteśmy pewni, że i tym razem przewodniczy nam przez ten niesamowity sezon z gracją i humorem.

To naprawdę wyjątkowa okazja, by zanurzyć się ponownie w świecie wiejskich romansów, śledzić historie naszych rolników i razem z nimi przeżywać chwile radości, smutku i, oczywiście, miłości. 🌾🚜❤️

Nie możemy się doczekać, by razem z Wami śledzić te niesamowite przygody. Zaplanujcie już teraz wieczór na 17 września, godzina 21:15 w TVP 1 lub ONLINE 

Dekada, dziesięć sezonów i niezliczone historie miłosne – wszystko to czeka Nas w najnowszej, jubileuszowej edycji „Rolnik Szuka Żony”. Do zobaczenia!

Zostaw komentarz