Uczestnicy 2023 - sezon 10

Dariusz z Rolnik szuka żony 10 sezon 2023

Dariusz z Rolnik szuka żony 10 sezon 2023 Rolnik Szuka Żony

Dariusz, 27-latek z województwa łódzkiego, jest rolnikiem pasjonującym się uprawą wiosennych warzyw, zwanych nowalijkami. Wykształcony rolnik pragnie spędzić resztę życia na wsi, gdzie ceni sobie ciszę, spokój oraz bliskość natury.

Mając 180 cm wzrostu, ten przystojny brunet z ciemnymi oczami uwielbia tenis stołowy, w którym – jego zdaniem – radzi sobie całkiem dobrze. Interesuje się także siatkówką i piłką nożną. Motoryzacja, dobre filmy i spotkania z przyjaciółmi oraz rodziną wypełniają jego wolne chwile.

Dariusz zazwyczaj skradają mu serce brunetki o niebieskich oczach i długich włosach. Jednak w programie „Rolnik” pragnie znaleźć przede wszystkim osobę gotową dzielić z nim życie, pasję, ktoś kto zaakceptuje go takim, jakim jest i z kim mógłby założyć rodzinę.

Jeśli czujesz, że to właśnie Dariusz, napisz list na adres: Skrytka Pocztowa 67, 02-741 Warszawa, UP 121 z dopiskiem „Dariusz” i wypełnij formularz na stronie: https://bit.ly/rolnikszukazony10


źródło: https://www.facebook.com/rolnikszukazony/

1 komentarz

  • Jestem zainteresowana Lubię życie na wsi miasto to nie moja bajka myśle ze odnajdę się na roli czy takim przystojniaku !😊

     

Zostaw komentarz