Aktualności

Czy znamy już piątkę uczestników drugiej edycji Rolnik Szuka Żony?

Czy znamy już piątkę uczestników drugiej edycji Rolnik Szuka Żony? Rolnik Szuka Żony

Otóż… NIE. Jak donoszą różne serwisy plotkarskie a także te wydawać by się mogło poważne, nie jest jeszcze wiadomo czy we wrześniowej edycji programu zobaczymy kobietę Anię, być może tak lecz nie jest to potwierdzone. Produkcja programu nie ujawniła nam takich informacji lecz obiecuje, że dowiemy się tego już niebawem. Jak jest naprawdę i na jakim etapie są nagrania dowiedzieliśmy się od samej Marty Manowskiej w jednym z wywiadów. Wiemy, że zostały już odbyte spotkania bohaterów podczas których z nadesłanych listów musieli wybrać 3 najodpowiedniejesze według nich kandydatki na żony, które zaproszą na swoje gospodarstwa. Obecnie trwają nagrania w domach uczestników. Na pytanie czy w gronie pięciu bohaterów zobaczymy kobietę prowadząca program Marta Manowska odpowiedziała wymijająco:

Obecność pierwszej kobiety-rolniczki w programie byłaby sporą zmianą. Mężczyźni po raz pierwszy mieliby okazję sprawdzić się w roli kandydatów na mężów – zdradza prowadząca.

źródło: http://www.telemagazyn.pl/aktualnosci/w-telewizji/43907,rolnik-szuka-zony-2-marta-manowska-zdradza-szczegoly-nowej,id,t.html

Pozostaje nam jedynie czekać na bardziej oficjalne wiadomości oraz pierwszy odcinek drugiej edycji Rolnik Szuka Żony, który rozpocznie się już we Wrześniu w Niedzielę w TVP1 o godz. 21:30 .

fot. Facebook.com

 

Zostaw komentarz