Aktualności sezon 7 - edycja 2020

Czy tylko Paweł z Martą znaleźli miłość w programie? Streszczenie odcinka 10 sezonu 7

Czy tylko Paweł z Martą znaleźli miłość w programie? Streszczenie odcinka 10 sezonu 7 Rolnik Szuka Żony

W wyemitowanym w niedzielę 10 odcinku programu „Rolnik Szuka Żony 7” rolnicy odwiedzili swoje wybranki. Maciej odwiedził Ilonę w jej domu rodzinnym. Zapoznał się z jej rodziną oraz spędzili miło czas w czasie atrakcji jakie zaplanowała dla niego wybranka. Rodzice Ilony byli pozytywnie zaskoczeni rolnikiem. Jednak mimo wszystko próbowali mu pokazać, że Ilona bardzo poważnie traktuje ich relacje i nie chcieliby żeby się zawiodła. Na koniec spędzonego wspólnie czasu, para umówiła się już na kolejne spotkanie. Maciej zapewnił Ilonę, że z przyjemnością odwiedzi ją ponownie.

Znacznie szybciej rozwija się relacja Pawła oraz Marty. Rolnik odwiedził ją w Warszawie. Podczas spotkania miał okazję poznać jej córkę oraz tatę na którym zrobił pozytywne wrażenie. Marta pokazała Pawłowi swoje ulubione miejsca w Warszawie, a następnie spędzili miło czas z jej siostrą oraz szwagrem. Wygląda na to, że para naprawdę dobrze się dogaduje i czują się ze sobą swobodnie.

Józef pozwolił sobie na wspomnienia o swoich kandydatkach. Przyznał, że zatęsknił za Apolonią i jest mu przykro, że ta podjęła decyzję o wyjeździe. Rolnik wspomniał, że to właśnie Apolonia była jego faworytką. Dodał, że ani w Ewie, ani w Grażynie nie widział tego co w swojej faworytce.

Wyjazd wybranek Dawida całkowicie go załamał, jego rodzice również byli zawiedzeni decyzją kobiet. Mężczyzna, do tej pory nie rozumie dlaczego Martyna podjęła taką decyzję. Rolnik pozwolił sobie na zwierzenia podczas rozmowy z Martą Manowską. Prowadząca pocieszyła go i zapewniła, że na pewno uda mu się jeszcze kogoś poznać.

Zawiedziona swoimi kandydatami Magda, po ich wyjeździe nie marnowała czasu i wróciła do nadesłanych jej listów. W odcinku przyznała, że znalazła ten jeden jedyny wyjątkowy list i skontaktowała się z tajemniczym mężczyzną. Okazało się, że nie tylko Magda poznała osobiście tego wybranka, zaprosiła go również na rodzinny obiad. Wygląda na to, że rolniczka oraz jej wybranek o imieniu Kuba, poważnie myślą o rozwoju swojej relacji.

1 komentarz

Zostaw komentarz