Anna z Kotliny Kłodzkiej Rolnik Szuka Żony

Anna z Kotliny Kłodzkiej

24 latka z Kotliny Kłodzkiej, od pięciu lat mieszka we Wrocławiu gdzie studiuje i pracuje jako nauczycielka w przedszkolu, a dodatkowo prowadzi terapię pedagogiczną dla dzieci. Czas wolny Anna lubi spędzać na świeżym powietrzu – na spacerach, jeżdżąc rowerem lub pływając. Uwielbia swoją pracę, dużo satysfakcji daje jej też prowadzenie samochodu, gotowanie (lubi eksperymentować) i… załatwianie spraw urzędowych. Szuka mężczyzny konkretnego, który zna swoje cele i wie czego chce w życiu.

źródło:facebook.com/rolnikszukazony

 

Komentarzy

 • Cześć Aniu mam na imię Patryk jestem z Warszawy mam 34lata Chcę Ci powiedzieć że bardzo pasujesz do Grześa

   
 • Ale głupota, co wzrost ma do bycia razem 😉 Mój mąż jest wyższy ode mnie o prawie 30cm. A jestesmy szczęśliwi od 14lat ;-)i mamy slicznego kochanego synka. Moim zdaniem Ania i Grześ pasują do siebie 😉 Trzymam za nich kciuki 😉

   
 • Pani Anna wizualnie zdecydowanie bardziej pasuje do Rafała niż do Grzegorza, przy którym wygląda jak dziecko z ojcem. Oczywiście wygląd nie jest najważniejszy, ale trzeba mieć naprawdę odwagę, żeby pisać list do chłopaka który około 185 cm wzrostu i postawnej budowy ciała, mając sama nieco ponad 150 cm.

   
  • Dziwę się takim komentarzom. Wzrost nie ma żadnego znaczenia. Sama mam 160 cm,a mój mąż, z którym od wielu lat jesteśmy szczęśliwi, prawie 190 cm 😀

    
  • mam 155 a mąż 185 a małżeństwem jesteśmy od 23 lat. Wzrost to najmniej istotną sprawą. Bardzo kibicuję i życzę szczęścia.:)

    

Zostaw komentarz