Aktualności

Anna Bardowska ma dużo siniaków na całym ciele

Anna Bardowska ma dużo siniaków na całym ciele Rolnik Szuka Żony

Anna Bardowska znana jest z programu „Rolnik szuka żony”. Uczestniczka bardzo by chciała wrócić do dawnej formy, jeszcze sprzed drugiej ciąży. Na swoim profilu społecznościowym na  Instagramie postanowiła opowiedzieć swoim obserwującym o ćwiczeniach jakie wykonuje. Jak się okazało jeden z przyrządów spowodował, że na ciele Anny pojawiły się siniaki.

Anna postanowiło kupić piankowe hula hop. Takie hula hop jest cięższe od normalnego. Okazuje się, że ćwiczenia z tym przyrządem dają naprawdę świetne efekty. Anna sama podkreśliła, że bardzo długo potrafi kręcić tym przyrządem, nawet 30 minut. Niestety każde ćwiczenie ma swoje skutki uboczne. I tak jest również w tym przypadku. Uczestniczka wspomniała także, że przez piankowe hula hop na jej ciele pojawiły się siniaki. Dlatego teraz Bardowska zaczęła się grubiej ubierać, po to aby nie było widać tych wszystkich zmian.

Za Annę trzymamy mocno kciuki i mamy nadzieję, że siniaki w końcu znikną i będzie mogła wreszcie pochwalić się wymarzoną sylwetką.

Zostaw komentarz