Uczestnicy 2018 sezon edycja 5

Andrzej – 38 lat

Andrzej – 38 lat Rolnik Szuka Żony

Pracowity, dbający o rodzinę, konsekwentnie dążący do celu

Góral Andrzej ma 38 lat i 180 cm wzrostu. Jest uparty, tak jak każdy góral, ale potrafi też słuchać ludzi. To mężczyzna pracowity, dbający o rodzinę, który konsekwentnie dąży do celu. Nie ceni natomiast łatwowierności.

Wybór kariery rolnika nie był dla Andrzeja oczywisty. Przez 4 lata studiował na UJ socjologię, zajmował się mechaniką samochodową, spędził jakiś czas w USA, by ostatecznie osiąść na odziedziczonym po rodzicach gospodarstwie, gdzie – jak na górala przystało – wypasa bydło i ma owce. Przez jakiś czas zajmował się też produkcją oscypków, jeździł nawet na zjazdy serowarów do Irlandii.

Andrzej udziela się społecznie – jest radnym. Działa się też w spółce wodnej i szkółce leśnej. Należy do Związku Podhalan i jest zawodowym TOPR-owcem. W wolnym czasie lubi wycieczki po górach, chodzić do kina, teatrów i muzeów interesuje się też historią. Kiedyś zbierał znaczki pocztowe, nawet do tej pory ma parę klaserów. Jak zobaczy ciekawy znaczek na poczcie, to od razu go kupuje. Mężczyzna bardzo lubi kwiaty i marzy o ogrodzie, który nimi wypełni.

W programie szuka spokojnej, wysokiej, niepalącej kobiety z charakterem (ale bez tatuaży). Nie przeszkadzają mu kobiety z „przeszłością”, choć stanowczo wyklucza rozwódki. Cechami, które w jego oczach całkowicie wykluczają kobietę są skłonność do histerii i nieuczciwość w związku.

źródło: http://rolnikszukazony.vod.tvp.pl/36487479/andrzej-38-lat

Zostaw komentarz