Uczestnicy 2017 sezon edycja 4

Adam 30 lat

Adam 30 lat Rolnik Szuka Żony
Oceń uczestnika

Adam z Rolnik szuka żony 4, ma 30 lat i jest osobą z natury spokojną, skrytą, nie brakuje mu jednak ciekawości świata. Urodził i wychował się na gospodarstwie, z nim też wiąże całą swoją przyszłość, a praca na roli – zwłaszcza kiedy już widać jej efekty – daje mu dużo satysfakcji. Podobnie jak „grzebanie” w samochodach i stolarstwo: oba zajęcia uprawia hobbystycznie. Ponadto jest osobą stałą uczuciach i jak się zakocha, to już na zabój. Adam nie wyobraża sobie opuszczenia gospodarstwa, co w jego poprzednich związkach okazywało się przeszkodą nie do pokonania.

 


Zgłaszając się do programu mężczyzna liczy na znalezienie zdecydowanej kobiety, która wie, czego chce i która byłaby z nim na dobre i na złe. Wygląd jest tutaj sprawą drugorzędną (choć – rzecz jasna – nie pozbawioną znaczenia), ale nie chciałby, aby jego partnerka była od niego wyższa (a ma 176 cm), wysoko ceni sobie też iskierki w oczach

 

 

facebook.com/rolnikszukazony

Komentarzy

  • Odczep się od chłopaka wydaje się,że nie ma dużych wymagań wystarczy, że będzie chciała żyć z rolnikiem i nie będzie od niego wyższa chyba dużo nie wymaga. Wydaje się że to pierwsze to może być trudniejsza sprawa.

     
  • Adamie jesli dziewczyna bedzie wyzsza od Ciebie tzn . ze nie nadaje sie do milosci ???? Troszke przesadzasz ? Szukasz krolewny?

     

Zostaw komentarz