Ada i Michał, para, która zdobyła serca widzów w dziewiątej edycji programu „Rolnik Szuka Żony”, zdecydowali się na najważniejszy krok w swoim związku. Ich ślub, który odbył się w rodzinnych stronach Michała, był wydarzeniem, które zelektryzowało fanów programu.
Zaręczyny pary miały miejsce tuż przed nagraniami finałowego odcinka programu, a informację o nich przekazali podczas rozmowy z Martą Manowską. Od tego momentu, przygotowania do ich wielkiego dnia ruszyły pełną parą. W końcu nadszedł ten wyjątkowy dzień, kiedy Ada i Michał powiedzieli sobie „tak”. Wyznanie Michała w programie „Pytanie na śniadanie” pokazało, jak bardzo oczekiwał tego momentu – poczuł ulgę, gdy w końcu stali się mężem i żoną.
Pierwszy taniec Ady i Michała
Jednym z najbardziej emocjonujących momentów ich wesela był pierwszy taniec. Para zdecydowała się na energiczny taniec do piosenki „You Can Do Magic” brytyjsko-amerykańskiego zespołu America. Nagranie z ich tańca, opublikowane na Instagramie, zrobiło furorę w sieci. Fani byli pod wrażeniem umiejętności tanecznych Ady i Michała. Ada, okrzyknięta królową parkietu, i Michał, skupiony i wpatrzony w swoją żonę, zatańczyli z taką radością i spontanicznością, że zyskali mnóstwo pozytywnych komentarzy.
Ich ślub i weselna zabawa utrzymane były w wyszukanym, eleganckim klimacie, co potwierdzają publikowane w sieci zdjęcia. Ta wyjątkowa para pokazała, że prawdziwa miłość, która rozkwitła na oczach widzów, może prowadzić do prawdziwego „happy endu”.